A'dan Z'ye Kişisel Verilerin Korunması

Sertifikalı KVKK Eğitimi

2 yıla yakın bir süredir pek çok şirkete, derneğe, meslektaşımıza ve çeşitli veri sorumlularına verdiğimiz, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanında meslektaşlarımız başta olmak üzere tüm uygulayıcalara yönelik teori ve uygulamanın anlatıldığı kapsamlı bir eğitim.

 

Blockchaine Hukuki Bakış

Sertifikalı Blockchain Hukuku Eğitimi

Bu kursumuzda sizlere blockchain teknolojisindeki belirsizlikler, hukukumuz ve dünyadaki hukuk sistemleri ile ilişkisi, mevzuatımızın durumu, ceza hukuku bakımından konunun son durumu, dünyada kripto paraların vergilendirilmesine ilişkin yaklaşımlar ve gelecekte bizleri nelerin beklediğine ilişkin açıklamalar yapacağız.

 

İnternet sitemizde yer alan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği meslek ilke ve kuralları doğrultusunda ve yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hukuki mütalaa olarak değerlendirilemeyeceği gibi, sitemiz ziyaretçisi ile U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatları arasında avukat-müvekkil ilişkisi de doğurmaz. Sitemizde yer verilen bilgi ve görsellerin fikri mülkiyet hakları aksi belirtilmedikçe U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarına aittir. Bu bilgiler ve görseller, hiçbir surette, U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, kullanılamaz yahut değiştirilemez. Sitemizde yer verdiğimiz bilgiler nedeniyle herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük altına girilmemekte olup, sitemiz ziyaretçileri, söz konusu bilgiler sebebiyle zarara uğradıklarını iddia edemezler. İnternet sitemize bağlantı oluşturmak U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarının yazılı iznine tabidir.

KVKK Politikamız ve Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız

©2020 U&K Law and Consultancy. All Rights Reserved.