Contract Review

Ekibimiz

 
FOTO-HAMDİ-1.png

Av. Emin Hamdi UYSAL

Kurucu Avukat

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Hamdi UYSAL, Ankara Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetini yürütmektedir. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde Fikrî Mülkiyet Hukuku alanında tezli yüksek lisans yapmakta ve iyi seviyede İngilizce bilmektedir. KVKK başta olmak üzere şirket danışmanlığı ve ticaret hukuku alanlarında uzmandır.

Bilal-FOTO-DÜzgün.png

Av. Bilal KARAGÖZ

Kurucu Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Bilal KARAGÖZ Ankara Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetini yürütmektedir. Ülkenin önde gelen şirketlerinde çalışmıştır.  Bilişim hukuku,icra hukuku,ceza hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında uzmandır. Şirketlere danışmanlık hizmeti veren KARAGÖZ iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İnternet sitemizde yer alan bilgiler, Türkiye Barolar Birliği meslek ilke ve kuralları doğrultusunda ve yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde hukuki mütalaa olarak değerlendirilemeyeceği gibi, sitemiz ziyaretçisi ile U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatları arasında avukat-müvekkil ilişkisi de doğurmaz. Sitemizde yer verilen bilgi ve görsellerin fikri mülkiyet hakları aksi belirtilmedikçe U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarına aittir. Bu bilgiler ve görseller, hiçbir surette, U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarının yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, kullanılamaz yahut değiştirilemez. Sitemizde yer verdiğimiz bilgiler nedeniyle herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük altına girilmemekte olup, sitemiz ziyaretçileri, söz konusu bilgiler sebebiyle zarara uğradıklarını iddia edemezler. İnternet sitemize bağlantı oluşturmak U&K Hukuk ve Danışmanlık avukatlarının yazılı iznine tabidir.

KVKK Politikamız ve Aydınlatma Metni İçin Tıklayınız

©2020 U&K Law and Consultancy. All Rights Reserved.